Oprava klíčů do auta

 oprava autoklicu

Moderní klíče od auta je multifunkční nástroj, který slouží nejen k nastartováni vozidla. V klíči je umístěna elektronika dálkového ovládání  otevírání a zavírání dveří, případně i zavazadlového prostoru v autě. Také v klíči je umístěn transponder imobilizéru bez kterého vozidlo nelze nastartovat, který slouží jako pasivní zabezpečovací prvek k ochraně vozidla proti krádeži. A to vše se nachází v malém korpusu vašeho autoklíče.

Klic dalkove ovladani, transponder

Bohužel tyto klíče z časem se opotřebovává, korpus nebo obal elektroniky muže prasknout, tlačítka můžou propadnout nebo přestat fungovat vůbec, klíč přestane fungovat.

Centrální zamýkaní přestane reagovat na tlačítka nebo klíčem není možné již nastartovat vozidlo.

V takových případech vám můžeme pomoci. V naší dílně pro výrobu klíčů, provedeme  profesionální opravu vašeho klíče včetně výměny baterií.

Máte-li zájem o opravu vašeho autoklíče, můžete se zastavit na naší provozovně v Lanškrouně. Radi Vám s vašim problémem pomůžeme, nebo navrhneme jiný možný způsob řešení.

Pokud nejste z okolí Lanškrouna, můžete nám klíček zaslat poštou. V takovém případě doporučujeme vyplnit nezávazný poptávkový formulář na možnost opravy vašeho autoklíče.

Jelikož není možný podle foto přesně určit cenu opravy klíče, vždy navrhneme nejvyšší možnou cenu opravy ze kterej pak případně budeme jen odečítat.  

Poptat opravu klice

     


Souhlasím

Na našem webu používáme soubory cookies k personalizaci obsahu, inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací