Důležité, čtěte pozorně!

 1) Před každým zasláním zboží na reklamaci doporučujeme kontaktovat naší technickou podporu na emailu nebo na tel. čísle 776065123  (často si tak ušetříte cestu na poštu a peníze za poštovné).

 2) Ke každé reklamaci je nutné přiložit kompletně vyplněný reklamační formulář!

 3) Na reklamaci není nutné zasílat kompletní výrobek, většinou stačí poslat pouze vadný díl (např. řídící jednotku, displej, senzor atd.) Reklamaci odešlete na adresu: Andrej Konosov / Auto-Moto, Dvorska 189, Lanškroun, 56301.

 4) Reklamace zákazník zasílá na vlastní náklady. Vyřízená reklamace je pak zákazníkovi odeslána na náklady eshopu.

 5) Vracené zboží (k reklamaci, výměně, atp.) neposílejte na dobírku! Prodejce si vyhrazuje právo nepřevzít zásilky od zákazníků odeslané na dobírku!

 6) Oznámení o přijetí zásilky s vráceným zbožím zašleme emailem.

 7) V případě neoprávněné reklamace si prodávající vyhrazuje právo účtovat veškeré přímé náklady spojené s vyřízením této reklamace.

 

Reklamační řád

Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout a zkontrolovat bez zbytečného odkladu. V případě zjištěných závad nebo nesrovnalostí je kupující povinen prodávajícího neprodleně informovat E-mailem nebo písemně.

 

Jak zásilku odeslat nazpět:
Způsob přepravy zboží nazpět je věcí zákazníka. Zásilku můžete odeslat prostřednictvím kteréhokoliv přepravce (např. Česká pošta, přepravní služby) nebo doručit osobně. Podle ceny odesílaného zboží ve vlastním zájmu zásilku pošlete buď doporučeně nebo zboží před poškozením nebo případnou ztrátou při přepravě pojistěte.

Vracené zboží (k reklamaci, výměně, atp.) neposílejte na dobírku!

Prodejce si vyhrazuje právo nepřevzít zásilky od zákazníků odeslané na dobírku!

Zásilku odešlete na adresu naší provozovny:

Andrej Konosov

AUTO-MOTO
Dvorská 189
56301 Lanškroun

Oznámení o přijetí zásilky s vráceným zbožím zašleme emailem.

 

ÚHRADA POŠTOVNÉHO PŘI VÝMĚNĚ ZBOŽÍ NEBO REKLAMACI:
V případě, že se zákazník rozhodne zboží vrátit nebo zaslat k výměně či uplatnění reklamace, hradí poštovné zásilky k nám. Poštovné zásilky s vyměněným zbožím a zbožím po uplatnění reklamace hradí na adresy v České republice prodejce. U případných opakovaných výměn poštovné nehradíme. Poštovné u zásilek s výměnami do zahraničí hradí zákazník.

Pokud zákazník obdržel nesprávné zboží a vrací jej k výměně, uhradí prodejce poštovné za tuto zásilku poškozenému zákazníkovi v hotovosti (s vyměněným zbožím), složenkou nebo bankovním převodem. Poštovné zásilky s vyměněným zbožím hradí prodejce.

 

VRÁCENÍ PENĚZ:
Dodavatel je povinen vrátit spotřebiteli zaplacenou finanční částku nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží.

 

INFORMACE O PROVEDENÍ VÝMĚNY, VYŘÍZENÍ REKLAMACE NEBO VRÁCENÍ PENĚZ:
Informaci o provedení výměny zboží, vyřízení reklamace nebo vrácení peněz posíláme E-mailem.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

KDY JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VÝMĚNU ZBOŽÍ:
Kupující  má právo na výměnu zboží do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

JAK NEJLÉPE POŽÁDAT O VÝMĚNU ZBOŽÍ:
O provedení výměny doporučujeme požádat E-mailem. Nejvhodnější je zaslat žádost v odpovědi na potvrzení objednávky, které Vám systém zaslal E-mailem obratem po dokončení objednávky v internetovém obchodě. Toto potvrzení obsahuje veškeré informace potřebné pro další řešení Vaší žádosti o výměnu. Pokud toto potvrzení již nemáte k dispozici, napište nový E-mail, uveďte v něm číslo předmětné objednávky, své jméno a adresu. Doporučujeme také připojit aktuální telefonní kontakt na Vás. Zapište stručnou žádost o výměnu (které zboží chcete vyměnit za které) a zprávu odešlete na emailovou adresu info@auto-moto-elektronika.cz.

CO MUSÍ ZÁSILKA SE ZBOŽÍM ZASÍLANÝM K VÝMĚNĚ OBSAHOVAT:
Ke zboží přiložte kopii faktury - daňového dokladu, který byl součástí zásilky s objednávkou a slouží jako doklad o zaplacení. Do předtištěného formuláře pod objednávkou zapište stručnou žádost o výměnu (které zboží chcete vyměnit za které). Jestliže z jakéhokoliv důvodu nemůžete zaslat kopii faktury, použijte pro zapsání žádosti jiný vhodný list papíru.

OBJEDNÁNÍ DALŠÍHO ZBOŽÍ PŘI VÝMĚNĚ:
Výměnu zboží považujeme za samostatný úkon. Objednat další zboží můžete nezávisle na výměně podáním nové objednávky prostřednictvím našeho internetového obchodu. Pokud požádáte o zaslání dalšího zboží společně s náhradním zbožím z výměny, zašleme Vám vše ve společné zásilce na dobírku v ceně případného rozdílu ceny měněného zboží, ceny nově objednaného zboží a poštovného.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Doporučujeme vrátit zboží v nepoškozeném obalu

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má auto-moto-elektronika.cz právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Zboží si můžete vyzkoušet

Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být použito, ale je třeba myslet na náklady, které bude mít auto-moto-elektronika.cz s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.

Účtování těchto poplatků předejdete, pokud zboží uvede do původního stavu sami (očištění, zkompletování, správné zabalení apod.) S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

 

Dodržení 14denní lhůty

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.


Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

 

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.


Nejlepší možností je zaslání vyplněného formuláře Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (pdf, 50kB) a nákupního dokladu (kopií faktury).

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. 


Souhlasím

Na našem webu používáme soubory cookies k personalizaci obsahu, inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací