Dálkové ovládání LA005 Zobrazit větší

Dálkové ovládání LA005

LA005

Dálkové ovládání centrálního zamykání s plovoucím kódem a univerzálním výstupem! Výstupy na směrová světla. Výstup pro odskok kufru. Výstup pro dojezd oken. Planžety pro VW, Škoda, Seat, Audi nový model.

Více informací

Tento produkt momentálně není na skladě

670 Kč

vč. DPH

Doprava zdarma

Univerzální dálkové ovládání centrálního zamykání s vystřelovacími klíči, plovoucím kódem, kompatibilní se všemi typy centrálního zamykání, včetně pneumatického.


- 2x třítlačítkové dálkové ovládání
- signalizace zamykání/odemykání směrovými světly
- možnost připojit k jakémukoliv stávajícímu centrálnímu zamykání
- kompatibilní s vakuovým systémem centrálního zamykání - SEAT, VW, AUDI
- možnost samostatného ovládání zavazadlového prostoru
- nastavitelná polarita výstupu pro otevření dveří zavazadlového prostoru
- nastavitelná doba trvání impulsu pro uzamčení/odemčení dveří - (0.5 / 3.5s)
- do klíče je možno vložit transpordér pro ovládání imobilizéru
- v dodávce dva ks neobrobených klíčů pro novější vozidla VW group. - stačí nechat vybrousit drážky a můžete ovládat svůj vůz mechanicky


Obsah balení:
- 2x dálkový ovladač
- 2x nevybroušené planžety pro VW, Škoda, Seat, Audi
- řídící jednotka
- kabelový svazek
- instalační a uživatelský návod

 

Pokud Vaše planžety v nabídce nemáme, je potřeba tyto vyříznout a napasovat z původních klíčů. Čip imobilizéru lze do klíče také přendat z původních klíčů.

POZOR, tyto planžety není bez upravení funkční! Co je třeba udělat?

Planžetu klíče je nutno vyfrézovat podle tvaru originálního klíče (vyfrézování na počkání nebo je nutné zaslat originální planžetu nebo klíč).

Navíc:
Pouze pro zákazníky našeho eShopu nabízíme kromě originálního návodu k zapojení, který je samozřejmostí, navíc také návod pro zapojení dálkového ovládání na konkrétní typ vozu. Stačí do objednávky připsat na jaké vozidlo budete alarm instalovat, např. na Fabii a my Vám jej zašleme spolu s alarmem.

 

UPOZORNĚNÍ:
Pokud dáváte klíč vyřezat do klíčnictví, nejprve si ověřte, zda to Vámi vybraný klíčník umí a zda má na to vhodný stroj. Pokud se stane, že klíčník planžetu vyřeže špatně a následně se začne vymlouvat na to, že planžeta je 0,5mm užší, tak tento argument NENÍ důvodem k reklamaci v našem obchodě! Vyřezání planžety je služba jako každá jiná. Na službu stejně jako na zboží máte ze zákona záruku. Tudíž můžete po klíčníkovi vyžadovat vrácení peněz za takovouto "službu". Nehledě na to, že by jste mohli požadovat i úhradu zničené planžety.

Napsat recenzi

Dálkové ovládání LA005

Dálkové ovládání LA005

Dálkové ovládání centrálního zamykání s plovoucím kódem a univerzálním výstupem! Výstupy na směrová světla. Výstup pro odskok kufru. Výstup pro dojezd oken. Planžety pro VW, Škoda, Seat, Audi nový model.

Souhlasím

Na našem webu používáme soubory cookies k personalizaci obsahu, inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací