Dálkové ovládání MAXICAR 286-3225 Zobrazit větší

Dálkové ovládání MAXICAR 286-3225

MAX286-3225

Dálkové ovládání centrálního zamykání s vystřelovacími klíč. Plovoucí kód. Možnost zapojení dojezdů oken u vozidel s funkcí "Comfort" (Octavia, Fabia, Passat...). Planžety VW nový model.

Více informací

Skladem

780 Kč

vč. DPH

Doprava zdarma

Univerzální dálkové ovládání centrálního zamykání  s plovoucím kódem a s ovladačem integrovaným v klíči.


Sada v provedení bez loga automobilky (možné dokoupit z naší nabídky) a s planžetami VW nový model.. Pokud máte zájem o jinou značku, je nutné tyto planžety vybrat z naší nabídky a přidat je k objednávce!

Dálkový ovladač může být používán také jako klíč do zapalování vozidla. K tomu je potřeba pouze vyfrézovat planžetu (nevyfrézovaná planžeta je součástí balení) a do těla ovladače vložit čip imobilizéru (např. z náhradního originálního klíče). Řídící jednotka tohoto dálkového ovládání umožňuje připojení k většině centrálních zamykání (2 přepínací relé).


Sada obsahuje:
- ústřednu centrálního zamykání
- 2x dálkové ovládání
- kabeláž


Technické vlastnosti
- prodloužený impulz při zamykání pro zapojení dojezdů oken u vozidel koncernu VW bez použití jakékoliv další jednotky.
- signalizace zamykání/odemykání směrovými světly (dva výstupy na směrovky)
- vyhledávání vozu (rozblikání směrových světel pomocí DO)
- možnost programování nových ovladačů
- možnost připojit k jakémukoliv stávajícímu centrálníku zamykání
- kampatibilní s vakuovým systémem centrálního zamykáné - SEAT, VW, AUDI
- možnost samostatného ovládání zavazadlového prostoru
- vodě-odolné provedení ovladače
- nastavitelná polarita výstupu pro otevření dveří zavazadlového prostoru
- nastavitelná doba trvání impulsu pro uzamčení/odemčení dveří - (0.5 / 3.5s)
- do klíče je možno vložit transpordér pro ovládání imobilizéru

 

Pokud Vaše planžety v nabídce nemáme, je potřeba tyto vyříznout a napasovat z původních klíčů. Čip imobilizéru lze do klíče také přendat z původních klíčů.

 

POZOR, tyto planžety není bez upravení funkční! Co je třeba udělat?
Planžetu klíče je nutno vyfrézovat podle tvaru originálního klíče (cena u nás 120,-/ks vyfrézování na počkání nebo je nutné zaslat originální planžetu nebo klíč).


UPOZORNĚNÍ:
Pokud dáváte klíč vyřezat do klíčnictví, nejprve si ověřte, zda to Vámi vybraný klíčník umí a zda má na to vhodný stroj. Pokud se stane, že klíčník planžetu vyřeže špatně a následně se začne vymlouvat na to, že planžeta je 0,5mm užší, tak tento argument NENÍ důvodem k reklamaci v našem obchodě! Vyřezání planžety je služba jako každá jiná. Na službu stejně jako na zboží máte ze zákona záruku. Tudíž můžete po klíčníkovi vyžadovat vrácení peněz za takovouto "službu". Nehledě na to, že by jste mohli požadovat i úhradu zničené planžety.


Navíc:
Pouze pro zákazníky našeho eShopu nabízíme kromě originálního návodu k zapojení, který je samozřejmostí, navíc také návod pro zapojení autoalarmu na konkrétní typ vozu. Stačí do objednávky připsat na jaké vozidlo budete alarm instalovat, např. na Fabii a my Vám jej zašleme spolu s alarmem.

Napsat recenzi

Dálkové ovládání MAXICAR 286-3225

Dálkové ovládání MAXICAR 286-3225

Dálkové ovládání centrálního zamykání s vystřelovacími klíč. Plovoucí kód. Možnost zapojení dojezdů oken u vozidel s funkcí "Comfort" (Octavia, Fabia, Passat...). Planžety VW nový model.

Souhlasím

Na našem webu používáme soubory cookies k personalizaci obsahu, inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací