Dálkové ovládání MAXICAR 686-2170 Zobrazit větší

Dálkové ovládání MAXICAR 686-2170

MAX686-2170

Dálkové ovládání centrálního zamykání s vystřelovacími klíči - vysoká kvalita provedení! Plovoucí kód. Možnost zapojení dojezdů oken u vozidel s funkcí "Comfort" (Octavia, Fabia, VW atd.). Planžety pro vozy koncernu VW nový model.

Více informací

Tento produkt momentálně není na skladě

780 Kč

vč. DPH

Doprava zdarma

Univerzální dálkové ovládání s ovladačem integrovaným v klíči.

Dálkový ovladač může být používán také jako klíč do zapalování vozidla. K tomu je potřeba pouze vyfrézovat planžetu (nevyfrézovaná planžeta pro vozy koncernu VW nový model je součástí balení) a do těla ovladače vložit čip imobilizéru (např. z náhradního originálního klíče). Řídící jednotka tohoto dálkového ovládání umožňuje připojení k většině centrálních zamykání (2 přepínací relé).

 

Vlastnosti výrobku:

- prodloužený impulz při zamykání pro zapojení dojezdů oken u vozidel koncernu VW bez použití jakékoliv další jednotky.
- signalizace zamykání/odemykání směrovými světly (dva výstupy na směrovky)
- vyhledávání vozu (rozblikání směrových světel pomocí DO)
- možnost programování nových ovladačů (až 3 ovladače)
- možnost připojit k jakémukoliv stávajícímu centrálníku zamykání
- kampatibilní s vakuovým systémem centrálního zamykání - SEAT, VW, AUDI
- možnost samostatného ovládání zavazadlového prostoru (nutné použít přídavné relé)
- vodě-odolné provedení ovladače
- nastavitelná doba trvání impulsu pro uzamčení/odemčení dveří - (0.5 / 3.5s)
- do klíče je možno vložit transpordér pro ovládání imobilizéru
- v dodávce dva ks neobrobených klíčů, typ VW/AUDI - stačí nechat vybrousit drážky a můžete ovládat svůj vůz mechanickySada obsahuje:
ústřednu CZ,
2x dálkové ovládání,
kabeláž
2x třítlačítkové dálkové ovládání

 

Pokud Vaše planžety v nabídce nemáme, je potřeba tyto vyříznout a napasovat z původních klíčů. Čip imobilizéru lze do klíče také přendat z původních klíčů.


UPOZORNĚNÍ:
Pokud dáváte klíč vyřezat do klíčnictví, nejprve si ověřte, zda to Vámi vybraný klíčník umí a zda má na to vhodný stroj. Pokud se stane, že klíčník planžetu vyřeže špatně a následně se začne vymlouvat na to, že planžeta je 0,5mm užší, tak tento argument NENÍ důvodem k reklamaci v našem obchodě! Vyřezání planžety je služba jako každá jiná. Na službu stejně jako na zboží máte ze zákona záruku. Tudíž můžete po klíčníkovi vyžadovat vrácení peněz za takovouto "službu". Nehledě na to, že by jste mohli požadovat i úhradu zničené planžety.


Navíc:
Pouze pro zákazníky našeho eShopu nabízíme kromě originálního návodu k zapojení, který je samozřejmostí, navíc také návod pro zapojení autoalarmu na konkrétní typ vozu. Stačí do objednávky připsat na jaké vozidlo budete alarm instalovat, např. na Fabii a my Vám jej zašleme spolu s alarmem.

 

Napsat recenzi

Dálkové ovládání MAXICAR 686-2170

Dálkové ovládání MAXICAR 686-2170

Dálkové ovládání centrálního zamykání s vystřelovacími klíči - vysoká kvalita provedení! Plovoucí kód. Možnost zapojení dojezdů oken u vozidel s funkcí "Comfort" (Octavia, Fabia, VW atd.). Planžety pro vozy koncernu VW nový model.

Souhlasím

Na našem webu používáme soubory cookies k personalizaci obsahu, inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací